Učesnici

Prepoznajemo, nagrađujemo, i promovišemo inovativne nastavnike/ce

Istražite dosadašnje nominirane učesnike i inspirirajte se njihovim praksama. U pripremama pronađite detaljan opis realizacije, odgovor na pitanje zašto je došlo do primjene prakse, koji su to ciljevi i željeni ishodi, kao i efekti i postignuti rezlutati. Prijavite se za nagradu i inspirirajte druge.

UČESNICI ZA 2021. GODINU

Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju

POBJEDNIK:

BILJANA PAVLOVIĆ

UČESNICI:

AIDA HUBIJAR-ŠIŠIĆ I SENADA LEDINA

MERIMA PIVIĆ, MUNIRA KAVAZOVIĆ, SAMIRA PAŠALIĆ, EDINA SKOPLJAK

MERISA KARIĆ

MILOŠ RISTIĆ, DOBRINKA PREDAN, NEVENA BENCUN, IVANA DRAGOJLOVIĆ, SIMONETA VUJANOVIĆ

NEDELJKA SIMIĆ I VESNA MALEŠEVIĆ

NERMANA PIVIĆ I NUSRETA KEPEŠ

RADENKA BUTULIJA I MIRJANA VUJOVIĆ

SRĐAN VESIĆ I TIM

Učitelji/ce u razrednoj nastavi

POBJEDNIK:

MILENA ĐOROJEVIĆ

UČESNICI:

AMIRA BEGOVIĆ

AMIRA ČEJVAN

ANA RODIĆ

BORIS PETROVIĆ

LEJLA KOVAČEVIĆ

NATAŠA VUKADIN

ŠEJLA VATRENJAK I HAJRUDIN NERADIN

VALERIJA DODIG

Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

POBJEDNIK:

EDITA KEVRO

UČESNICI:

BELMA SMAILAGIĆ

DAMIR HUSANOVIĆ

GORDANA VUJANOVIĆ

LEJLA PODBIĆANIN

SEMIRA FOČO

SMILJA MRĐA

TOŠO MARŠIĆ

VERNESA MANOV

ŽANELA PAŽIN

Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama

POBJEDNIK:

ANES HADŽIOMEROVIĆ

UČESNICI:

AIDA KALABA MUSIĆ

ALADIN ŽUNIĆ

AMILA BEŠIROVIĆ, SENADA UŽIČANIN, ADNAN MUJKIĆ

DANILO KOVAČ

FIKRETA ČOBO

NEDŽLA KRNJIĆ

SEMIR SALIHOVIĆ

VEHID KURTIĆ

Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja

POBJEDNIK:

ARIJANA ALISPAHIĆ

UČESNICI:

ALMEDINA LEVIĆ I SADETA PEZEROVIĆ

AMINA DELIĆ-ZIMIĆ I TIM

BRANKA KUJAČIĆ, SVETLANA BOKUM I VESNA KOJOVIĆ

HUELYA RIZVIĆ

JASMINA GASAL

LJUBICA MATOŠEVIĆ I MARIJANA MATIĆ

OLIVERA BRLJEVIĆ, LUCIJA MIKULIĆ I ANA KORDIĆ

SABINA SALETOVIĆ

Specijalno priznanje u oblasti “Zelene pedagogije”

POBJEDNIK:

AMIR HADŽIĆ

Powered by DOC.ba. Copyright © 2020 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: