Škola mišljenja za više od 320 polaznika/ca

Dragi naši članovi Zajednice inovativnih nastavnika i nastavnica. Prijave za Školu mišljenja su zatvorene!

Nismo ni sanjali da će za 120 otvorenih mjesta, u 6 gradova, stići preko 320 prijava. Koliko ste nas obradovali, toliko ste nas i zabrinuli. Stalo nam je da svi prođete obuku.

Šta smo uspjeli?

Uspjeli smo za određene gradove obezbjediti dodatnu grupu koja kreće paralelno sa prvom a za treću grupu obuke kreću u septembru. Uspjeli smo i proširiti grupe na 25 ili više u nekim slučajevima.

Molim vas da pogledate u svoju “dolaznu poštu” i provjerite u kojoj ste grupi. Vodili smo se “vremenom prijave”. Ako niste primili mail a prijavili ste se za Školu mišljenja, molimo vas da se javite na nedim@coi-stepbystep.ba.

ŠKOLA MIŠLJENJA STIŽE U SARAJEVO, BANJA LUKU, ZENICU, BIHAĆ, TUZLU I MOSTAR!

0 responses on "Škola mišljenja za više od 320 polaznika/ca"

Leave a Message