Škola mišljenja

Prepoznajemo, nagrađujemo i promovišemo inovativne nastavnike/ce

Kome je namijenjen program obuke?

Svim nastavnicima i nastavnicama osnovnih i srednjih škola, članovima Zajednice inovativnih nastavnika.

Ukoliko već niste član/ica zajednice, to možete postati registracijom OVDJE.

Koliko traje program obuke?

Program se sastoji od 5 jednodnevnih radionica u razmaku od najmanje 15 dana, te aktivnosti koje se realizuju u učionicama nakon svakog dana obuke.

Više o sadržajima programa obuke možete pronaći OVDJE.

Da li se obuka plaća?

Ne – obuka, obroci i osvježenje, rad sa iskusnim trenerima i trenericama, te certifikacija, su besplatne.

Učesnici PLAĆAJU samo didaktički set i priručnik za Školu mišljenja u iznosu od 50 KM

PREUZMITE UPUTE ZA UPLATU OVDJE!

Od čega se sastoji obuka?

Svaki od 5 modula se sastoji od četiri sesije, od kojih je prva refleksija na prethodni modul, odnosno prilika za razmjenu ideja iz prakse.

Mišljenje se može vježbati i učiti!
ŠKOLA MIŠLJENJA nudi odgovor na pitanje – kako?
Pored praktične obuke, ŠKOLA MIŠLJENJA, nudi i sveobuhavatan set univerzalno primjenjivih didaktičkih materijala, postera za učionicu, kartica sa zadacima i još mnogo toga.

Koje su obaveze učesnika/ca?

Kako bi dobili certifikat o uspješno završenoj obuci, učesnici su dužni pohađati najmanje 4 od pet radionica, te realizovati aktivnosti u učionici.

Prije otpočinjanja programa obuke, učesnici će popuniti upitnik za samoevaluaciju, koji ćemo ponoviti nakon završetka obuke.

Ko je moja osoba za kontakt?

Na raspolaganju vam stoji Milica Skokić, a obratiti joj se možete na email milica@coi-stepbystep.ba