• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Otvorene prijave za 13. Regionalnu konferenciju zajednice inovativnih nastavnika/ca

Prijave za 13. Regionalnu konferenciju Zajednice inovativnih nastavnika/ca su otvorene

Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da su prijave za 13. Regionalnu konferenciju Zajednice inovativnih nastavnika otvorene. Pozivamo sve nastavnike i nastavnice na svim nivoima obrazovanja da se prijave kao učesnici ili prezentatori. Konferencija pod nazivom “Budućnost nastavničke profesije – nastavnici kao ključni faktor dobrog obrazovanja” održat će se u Konjicu, od 18. do 20.11.2022. 

Konferencija ima ograničen broj mjesta i zahvaljujući Projektu EU-a, “Obrazovanje za zapošljavanje u Bosni i Hercegovini”, omogućit ćemo desetinama nastavnika/ca stipendije za smještaj i obroke, dok će nam vaše kotizacije pomoći da ova konferencija bude nezaboravan događaj.

Više o konferenciji, uputama za prijave i programu pronađite OVDJE.

12 Oktobra, 2022

0 responses on "Otvorene prijave za 13. Regionalnu konferenciju zajednice inovativnih nastavnika/ca"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram