• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

MSŠ Bugojno organizovala Festival kratkog filma u izolaciji – preuzmite ideju!

„Vremena su čudna. Nova. Nepoznata.

A stvarati ljepotu u čudnom vremenu je privilegija i čast.

U takvim vremenima valjda svi najviše osjećamo zahvalnost.

Zahvalni smo vam na ljepoti koji ste stvorili, energiji koju ste podijelili, humoru ali i ozbiljnosti kojima ste stvorili jedan festival, ovako, neobično i zaigrano.“

Ovo su riječi članova stručnog žirija Festivala kratkog filma u izolaciji koji je nedavno održan u Mješovitoj srednjoj školi u Bugojnu. Više o Festivalu, organizaciji, žiriju i nagrađenim filmovima pročitajte ovdje, a pobjednički film Gdje su ti krila? pogledajte u nastavku.

Ukoliko sami želite orgnizovati sličan festival, preuzmite upute na ovom linku.

 

15 Aprila, 2020

0 responses on "MSŠ Bugojno organizovala Festival kratkog filma u izolaciji - preuzmite ideju!"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram