Zajednica inovativnih nastavnika: snimamo filmove i promoviramo knjige

U protekloj sedmici imali smo predivne susrete sa dragim članovima i članicama Zajednice u Viru i Mostaru. Snimali smo i filmiće o Dijani Galić, Sanji Budimir i Edini Kevro. Zajednica je jedno živopisno i inspirativno okruženje. Jedni druge ohrabrujemo, neprestano punimo energijom i čuvamo radost djetinjstva za svako dijete.

U bajkovitom Srednjem kod Ilijaša u istoimenoj školi snimali smo fenomenalnog Mahira Mališevića. Nije to bilo samo snimanje, bilo je  to je druženje sa čitavim kolektivom sa kojim smo razmijenili ideje o obrazovanju, planove i načine saradnje. Od srca smo zahvalni Mahiru, direktorici Dženiti Čehajić-Kulo i dragoj Maši. U ovoj državi zaista postoje ljudi kojima je obrazovanje stil života i najveća vrijednost. Presretni i spremni za dalje…

A u Krajini, Zajednica živi punim plućima. Zahvaljujući Pedagoškom Zavodu, Fakultetu Pedagoških nauka Univerziteta u Bihaću i naravno našoj Zajednici, pred “punim” amfiteatrom upriličena je emotivna promocija priručnika Azra Vrević. Cvrčkov put do pravilnog govora našao je put do srca studenata ovog fakulteta ali i prijatelja i članova Zajednice. Najavili smo mnoge aktivnosti u Krajini i nestrpljivi smo da krenemo. Hvala svim dobrim ljudima, Namir Ibrahimović, Smajo Sulejmanagić, Šejla Bjelopoljak, Azra Vrević, Bernadin Ibrahimpašić, Vildana Pečenković i sve koje ne stignemo pomenuti. #nastavnicisuvažni i na dobrom smo putu.

Pogledajte kako je to sve izgledalo u našoj fotogaleriji:

2 Decembra, 2020

0 responses on "Zajednica inovativnih nastavnika: snimamo filmove i promoviramo knjige"