• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Zajednica nastavnika/ca potrebna više nego ikad!

Centar za obrazovne inicijative Step by Step zajedno sa Zajednicom inovativnih nastavnika i nastavnica sprema smislenu podršku nastavnicima širom Bosne i Hercegovine i regiona.

Za početak iz naše radionice dolaze “Metodičke upute za nastavu na daljinu” koje otvaraju ideju da učenje nije sprint već maraton ili zašto je manje više? Učenje na daljinu ima potpuno drugačija pravila od učenja u odjeljenju ili zašto ne možemo “prepisati” način rada u učionici i raspored časova u on-line školu!

METODIČKE UPUTE ZA NASTAVU NA DALJINU!

Molimo sve nastavnike i nastavnice da nam pomognu da na najbolji mogući način odgovorimo vašim potrebama. Možete to uraditi popunjavanjem ankete koju možete pronaći na ovom linku. Beskrajno smo zahvalni.

Ostanite zdravo jer u ovom trenutku kao i uvijek #nastavnicisuvažni

[layerslider id=”1″]

22 Marta, 2020

0 responses on "Zajednica nastavnika/ca potrebna više nego ikad!"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram