• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Više od 50 novih ideja sa Nagrade za inovativne nastavnike 2017 dostupno je na INŠkoli

Više od 50 novih ideja sa Nagrade za inovativne nastavnike 2017

Na INŠkoli možete pronaći i pripreme nominovanih i pobjednika Nagrade za inovativne nastavnike 2017. Na linku NIN 2017 pretražite po kategorijama najinovativnije pripreme i ideje od predškolstva do srednje škole.

Uskoro će postati dostupne i pripreme svih prijavljenih u 2017. godini, zato ne zaboravite redovno pratiti INŠkolu.

U prethodnoj sedmici Step by Step je u saradnji sa MIOS-om održao i webinar na temu “Razvoj samopouzdanja kod djece”. Direktorica Centra Radmila Rangelov Jusović održala je dvosatno predavanje na navedenu temu.

0 responses on "Više od 50 novih ideja sa Nagrade za inovativne nastavnike 2017 dostupno je na INŠkoli"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram