Više od 50 novih ideja sa Nagrade za inovativne nastavnike 2017 dostupno je na INŠkoli

Više od 50 novih ideja sa Nagrade za inovativne nastavnike 2017

Na INŠkoli možete pronaći i pripreme nominovanih i pobjednika Nagrade za inovativne nastavnike 2017. Na linku NIN 2017 pretražite po kategorijama najinovativnije pripreme i ideje od predškolstva do srednje škole.

Uskoro će postati dostupne i pripreme svih prijavljenih u 2017. godini, zato ne zaboravite redovno pratiti INŠkolu.

U prethodnoj sedmici Step by Step je u saradnji sa MIOS-om održao i webinar na temu “Razvoj samopouzdanja kod djece”. Direktorica Centra Radmila Rangelov Jusović održala je dvosatno predavanje na navedenu temu.

0 responses on "Više od 50 novih ideja sa Nagrade za inovativne nastavnike 2017 dostupno je na INŠkoli"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: