Upoznajmo se – Željka Zovko

Pozdrav svima, ja se zovem Željka Zovko! Obožavam pjevati i plesati, a još veće zadovoljstvo je kada sve to radim sa mojim malim prijateljima- djecom. Iz tog razloga sam
odlučila da svoj život u potpunosti posvetim upravo njima, malim neiskvarenom bićima koji moj život čine bogatijim i ljepšim.

Nastavnica sam glazbene kulture u osnovnoj školi Ivan Gundulić i osnovnoj školi Ilija Jakovljević Mostar, te također i predsjednica kao i jedan od plesnih koreografa u plesnom studiju B-Dance kao i kompozitor za djecu i voditelj vokalno plesne grupe B-Stars.

Moj rad se zasniva na tome da na kreativan i djeci zanimljiv način prikažem sve ljepote glazbene umjetnost te da u njima probudim ljubav prema kvalitetnoj glazbi i da ih inspiriram
za daljnje bavljenje glazbom.

U nastavi se mnogo služim modernom tehnologijom i modernom metodom rada, te kroz kreativno osmišljene igre i zadatke trudim se djeci približiti glazbu na njima blizak način.

Nastojim svoje znanje stalno nadograđivati pa tako mnogo vremena provodim tražeći i osmišljavajući nove ideje kako bih obogatila svoje znanje i bila stalno u toku sa pedagoškim
strujama iz raznih krajeva svijeta, te kako bih što bolje to znanje podijelila sa svojim učenicima.

Posao koji radim je najljepši i najplemenitiji posao i sretna sam što sam ga odabrala i imam priliku svojim radom dodirnuti dječja srdašca i umove i zajedno sa njma uploviti u čarobnu
avanturu zvanu glazba.

0 responses on "Upoznajmo se - Željka Zovko"

Leave a Message