Upoznajmo se – Nataša Milijašević


Upoznajmo se – Nataša Milijašević

„Ispričaj mi i ja ću zaboraviti; pokaži mi i zapamtiću; uradi sa mnom i naučiću.“

Ja sam Nataša Milijašević, profesor ekonomske grupe predmeta, Ekonomska škola Banja Luka. Predajem predmet „Preduzeće za vježbu“ koji predstavlja mjesto za učenje putem simulacije poslovanja realnog preduzeća.

Preduzeće za vježbu je mjesto gdje učenici imaju priliku pokazati svoju kreativnost, svoje poslovne ideje sprovesti u djelo, primijeniti stečena znanja, naučiti i ponešto što do tada nisu znali, u jednom sasvim novom ambijentu, potpuno različitom od klasičnog načina rada u učionici na koji su navikli. A kako izgleda jedan naš radni dan u virtuelnom preduzeću možete pogledati u novinskom članku u prilogu.

http://www.nezavisne.com/novosti/obrazovanje/Skolski-cas-kao-poslovni-izazov/303937

0 responses on "Upoznajmo se - Nataša Milijašević"

Leave a MessageThe contents of this website and documents do not reflect the opinion of the US Agency for International Development (USAID) or the US Government.

Sadržaj ove web stranice i dokumenata ne odražava mišljenje Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) ili Vlade Sjedinjenih Američkih Država.

Centar za obrazovne incijative
Step by Step
Kralja Tvrtka 1, 71 000 Sarajevo
Tel. +387 33 66 76 73
Fax. +387 33 26 79 90
E-mail. office@coi-stepbystep.ba
www.sbs.ba

top
Powered by DOC.ba. Copyright © 2018 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Idi na alatnu traku