• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Upoznajmo se – Nataša Milijašević

Upoznajmo se – Nataša Milijašević

„Ispričaj mi i ja ću zaboraviti; pokaži mi i zapamtiću; uradi sa mnom i naučiću.“

Ja sam Nataša Milijašević, profesor ekonomske grupe predmeta, Ekonomska škola Banja Luka. Predajem predmet „Preduzeće za vježbu“ koji predstavlja mjesto za učenje putem simulacije poslovanja realnog preduzeća.

Preduzeće za vježbu je mjesto gdje učenici imaju priliku pokazati svoju kreativnost, svoje poslovne ideje sprovesti u djelo, primijeniti stečena znanja, naučiti i ponešto što do tada nisu znali, u jednom sasvim novom ambijentu, potpuno različitom od klasičnog načina rada u učionici na koji su navikli. A kako izgleda jedan naš radni dan u virtuelnom preduzeću možete pogledati u novinskom članku u prilogu.

http://www.nezavisne.com/novosti/obrazovanje/Skolski-cas-kao-poslovni-izazov/303937

0 responses on "Upoznajmo se - Nataša Milijašević"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram