Upoznajmo se – Ferizata Hadžović


Upoznajmo se – Ferizata Hadžović

Moja pedagoška uvjerenja su da svako dijete može ravnopravno učestvovati i doprinijeti razvoju nastavnog procesa. Ako su učenici dovoljno uključeni i njihovo mišljenje se uvažava,  oni postaju odgovorniji, aktivniji i veoma kreativni. Moje dugogodišnje iskustvo sa djecom različitih uzrasta me je uvjerilo da djeca mogu napraviti čudo ako su uključena u donošenju odluka, ako imaju mogućnost da sebe procjenjuju i mijenjaju i ako ih motivišemo da koriste inovativne metode u učenju.  Naše radionice su otvorenog tipa tako da svaki nastavnik može prisustvovati i odlučiti se da profil učenika prilagodi svom predmetu. Evo nekoliko fotografija.

Posjetite i moj profil – Ferizata Hadžović

 

0 responses on "Upoznajmo se - Ferizata Hadžović"

Leave a MessageThe contents of this website and documents do not reflect the opinion of the US Agency for International Development (USAID) or the US Government.

Sadržaj ove web stranice i dokumenata ne odražava mišljenje Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) ili Vlade Sjedinjenih Američkih Država.

Centar za obrazovne incijative
Step by Step
Kralja Tvrtka 1, 71 000 Sarajevo
Tel. +387 33 66 76 73
Fax. +387 33 26 79 90
E-mail. office@coi-stepbystep.ba
www.sbs.ba

top
Powered by DOC.ba. Copyright © 2018 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Idi na alatnu traku