Upoznajmo se – Azra Vrević

Upoznajmo se – Azra Vrević

Azra Vrević, učiteljica. Najljepše zanimanje na svijetu. Biti učiteljica znači biti i ljekar i sudija i prijatelj i oslonac. Učenike uvijek podsjećam da je najvažnije postati čovjek, i da  učenje traje dok čovjek živi. Učionica je najljepša kada je ispunjena djecom. Kroz višegodišnji rad s djecom realizujem različite aktivnosti i načine učenja kroz ples, zabave, boravke u prirodi, uređenje okoliša, sredine i mnogo toga. Fotografija govori više od riječi, pa je u prilogu nekoliko fotografija, iz učionice i van nje.

1 responses on "Upoznajmo se - Azra Vrević"

  1. Najbolja uciteljica!!! Njeni đaci koji su sada prešli u šesti razred i danas plaču za njom. I ona za njima….. To je zaista ljubav.

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: