• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Učenici/e čestitali Svjetski dan učitelja/ica

U OŠ „Vladmira Nazora“ u mjestu Odžak, učiteljica Tanja Ivić je sa svojim učenicima organizirala izložbu u školi kako bi čestitali svojim učiteljicama/ima međunarodni praznik. Učenici/e su pitali svoje učiteje/ice zašto vole svoj posao i zamolili ih da zapišu na zajednički plakat svoje odgovore, dok su učenici imali zadatak da nacrtaju svoje omiljene učitelje/ice i napišu zašto ih vole i šta im oni znače.

Ovim gestom su prisjetili učitelje/ice zašto vole svoj poziv i izrazili su im svoju zahvalnost.

 

4 Oktobra, 2021

0 responses on "Učenici/e čestitali Svjetski dan učitelja/ica"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram