• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

U Ljubuškom osnovam školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti “Ergo”

Ove sedmice pristižu vijesti iz svih krajeva BiH. Danas je na mail adresu Centra stigla vijest da je i u Ljubuškom u OŠ “Marka Marulića” osnovan školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti “Ergo”. Ovim je OŠ “Marka Marulića” dobila prostor i društvo u kojem će učenici i učenice imate priliku da uče i vježbaju svoje kritičko mišljenje, argumentovano diskutuju međusobno, grade vrijednosti i kvalitetno se druže.

 

Želimo im puno sreće u radu i nadamo se super rezultatima!

 

Rad kluba “Ergo” možete pratiti putem Instagram profila skolskiklubergo

 

 

Projekat “Kvalitetno obrazovanje za sve“ dio je zajedničkog programa Evropske unije i Vijeća Evrope  “Horizontal Facility za Zapadni Balkan i Tursku 2019-2022” koji provodi Vijeće Evrope.

3 Decembra, 2021

0 responses on "U Ljubuškom osnovam školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti "Ergo""

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram