U Bihaću osnovan Klub kritičkog mišljenja i vrijednosti “Censeo”

Učenici i učenice OŠ ‘HARMANI II’ Bihać na pravi način su iskoristili set didaktičkog materijala kojeg su dobili te su osnovali školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti pod nazivom Censeo.

Uz podršku nastavnice Aide Šušnjar učenici svake sedmice održavaju sastanke kluba i rade u tri grupe budući da klub već ima oko 60 članova.

Aktivnosti kluba možete pratiti putem njihovog Instagram naloga @censeo._

*Projekat “Kvalitetno obrazovanje za sve“ dio je zajedničkog programa Evropske unije i Vijeća Evrope  “Horizontal Facility za Zapadni Balkan i Tursku 2019-2022” koji provodi Vijeće Evrope.

27 Novembra, 2021

0 responses on "U Bihaću osnovan Klub kritičkog mišljenja i vrijednosti "Censeo""