TiM 200+

TiM (Treneri i mentori) 200+ je sastavni dio Zajednice inovativnih nastavnika i nastavnica čiji ste član/ica postali registracijom na www.inskola.com

TiM 200+ je mjesto za sve one nastavnike i nastavnice, od predškolskog do visokog obrazovanja, koji su spremni i motivisani da zajednički rade na unapređenju nastavničke profesije, kreiranju novih resursa, realizaciji istraživanja, zagovaranju i nizu drugih aktivnosti koje mogu doprinijeti unapređenju kvaliteta odgoja i obrazovanja u BiH.

E-mail. office@coi-stepbystep.ba