• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Rezultati Nagrade za inovativne nastavnike/ce u 2020. godini

Dragi i drage odgajatelji/ce, učitelji/ce, nastavnici/e, profesori/ce, stručni saradnici i saradnice te direktori i direktorice, sa zadovoljstvom dijelimo sa vama rezultate za ovogodišnju Nagradu za inovativne nastavnike/ce.

Uvidom u posljednje brojeve, ukupan broj prijava je 199 i nikada nismo imali toliki broj. Nama je to fantastičan pokazatelj da Nagrada inspiriše i da se dobre prakse šire. Hvala što zbog vas to i može biti.

Komisija je provela dane analizirajući vaše prakse. Samo na posljednjem sastanku proveli smo više od 12 sati u raspravama kako ne bi previdjeli niti jedan zarez, dobru ideju i slično.

Prakse koje su nominovane za ovu godinu, vrlo malo se razlikuju od onih koji nisu jer je većina praksi aposlutno sjajna. Hvala vam na tome.
Molim vas da u prilogu pronađete odabir praksi za ovu godinu, ispred komisije. Imena pobjednika i pobjednica biće poznata a samoj Ceremoniji dodjele nagrada, 18.12.2020.godine u 19:00 časova. Budite sa nama.

Još jednom od srce čestitke svima!

S poštovanjem, beskrajnim uvažavanjem i sa mnogo srdačnih pozdrava za vas i vaše porodice/obitelji,

Rezultati po kategorijama:

Kategorija 1 Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju

Kategorija 2 Učitelji/ce razredne nastave u osnovnim školama

Kategorija 3 Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

Kategorija 4 Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama 

Kategorija 5 Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja

Kategorija 6 Direktori/ce obrazovnih institucija

 

29 Aprila, 2021

0 responses on "Rezultati Nagrade za inovativne nastavnike/ce u 2020. godini"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram