• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Pristigle ideje i radovi na temu HRABROST!

U protekloj sedmici zaprimili smo mnoštvo vaših ideja ali i učeničkih primjera. Vrlo rado ih dijelimo sa vama. Neke od ideja su ujedno postavljene u odjeljak “Primjeri iz prakse i kreativne ideje za sve uzraste”. Hvala svima od srca što prate “Dobri utorak” i šalju nam svoje radove.

DANAS PREUZMITE VRIJEDNOST “OBRAZOVANJE” NA OVOM LINKU.

Amela Redžić nam je poslala primjere učeničkih radova. Pogledajte na ovom linku – Amela Redžić – učenički radovi HRABROST

Anita Kečanović također je podijelila primjere učeničkih radova. Pogledajte na ovom linku – Anita Kečanović – učenički radovi HRABROST

Belmana Bektaš dijeli sa nama dvije fenomanlne priče na temu Hrabrost. Naravno radovi su nastali u kreativnim glavicama njenih učenika. Pogledajte na ovom linku – Belmana Bektaš – učenički radovi Hrabrost

Alma Balagija šalje svoju ideju za rad sa djecom. Nakon upoznavanja sa sadržajem odlomka „Otac“ iz romana Božidara Prosenjaka „Divlji konj“ I razgovora o njemu, učenici su dobili zadatak da pomoću organizera za vrijednosti definišu HRABROST, nacrtaju ili pronađu na Internetu fotografiju na kojoj prepoznaju hrabrost, onda da pronađu i prepišu citate iz odlomka koje vežu za ovu vrijednost i za ono što nije hrabrost. Njenu ideju pronađite na ovom linku.

Amira Idrizović razgovarala je sa djecom o životnim vrijednostima. U ovom slučaju to je bila HRABROST. Pogledajte njenu ideju na ovom linku.

Emina Rovčanin osmislila je super ideju sa SUPER JUNACIMA. Pogledajte više na ovom linku – Emina Rovčanin – Super junaci

Alica Arnaut i Berina Šećibović nam ovaj put šalju ideju za RAZLIČITOST.  Pogledajte na ovom linku – Alica Arnaut i Berina Šećibović – različitost

Veldina Dugalić Delić ovaj put govori o rezilijentnosti kod djece. Veoma važna tema u ovom trenutku. Pogledajte više na ovom linku.

Amira Čejvan pripremila je ideju za rad sa učenicima a tema je “JA U OČIMA DRUGIH”. Pogledajte više na ovom linku. 

Od srca hvala svima na ovom srdačnom doprinosu.

#nastavnicisuvažni

21 Aprila, 2020

0 responses on "Pristigle ideje i radovi na temu HRABROST!"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram