• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Priprema za čas informatike #innastavnice Azre Kreho

Inovativna nastavnica iz naše  Zajednice inovativnih nastavnika/ca Azra Kreho, odlučila je inspirirati druge svojom pripremom za čas informatike u osnovnoj školi. Uža tema nastavne oblasti programiranja je naredbe graniranja. Ovom nastavnom jedinicom se povezuje tradicionalan način programiranja u nekom od programskih jezika sa modernim oblicima programiranja, koristeći aplikacije u okviru svjetskog događaja Sat kodiranja, poručila je Kreho. U njenoj pripremi pogledajte kako organizirati uvodni, glavni i završni dio časa; koji su to potrebni resursi, kao i savjeti i ideje za nastavak aktivnosti, domaću zadaću i uključivanje roditelja. Klik OVDJE vodi vas do Azrine, ali i drugih kategorisanih priprema za časove u našoj bazi. Ukoliko i Vi želite obogatiti našu bazu,  inspirirati druge i podijeliti sa drugim nastavnicima vašu pripremu, kliknite OVDJE i istražite mogućnosti.

Hvala #innastavnici Azri Kreho!

16 Aprila, 2021

0 responses on "Priprema za čas informatike #innastavnice Azre Kreho"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram