Priprema za čas fizike #innastavnice Aide Petrovske iz Makedonije

Inovativna nastavnica iz naše regionalne Zajednice inovativnih nastavnika/ca Aida Petrovska iz Makedonije, odlučila je inspirirati druge svojom pripremom za čas fizike u predmetnoj nastavi. Pomoću njene pripreme možete pokazati učenicima sastav strujnog kola, mjerenje jačine i napona, ali i  upoznati ih  kako elemente postaviti pravilno, te kako vezati i upotrebljavati mjerne instumente u strujnom kolu. Petrovska napominje da kroz ovu nastavnu jedinicu učenici će naučiti  i da sastave strujno kolo koje je izgubilo struju i ali će se učiti i praktičnosti i samostalnosti u radu. Klik OVDJE vodi vas do Aidine, ali i drugih kategorisanih priprema za časove u našoj bazi. Ukoliko i Vi želite obogatiti našu bazu,  inspirirati druge i podijeliti sa drugim nastavnicima vašu pripremu, kliknite OVDJE i istražite mogućnosti.

Hvala #innastavnici Aidi Petrovskoj!

7 Aprila, 2021

0 responses on "Priprema za čas fizike #innastavnice Aide Petrovske iz Makedonije"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: