ŠKOLA MIŠLJENJA

Mišljenje se može vježbati i učiti!
ŠKOLA MIŠLJENJA nudi odgovor na pitanje – kako?
Pored praktične obuke, ŠKOLA MIŠLJENJA, nudi i sveobuhavatan set univerzalno primjenjivih didaktičkih materijala, postera za učionicu, kartica sa zadacima i još mnogo toga.

Kome je namijenjen program obuke?

Svim nastavnicima i nastavnicama osnovnih i srednjih škola, članovima Zajednice inovativnih nastavnika.

Ukoliko već niste član/ica zajednice, to možete postati registracijom OVDJE.

Koliko traje program obuke?

Program se sastoji od 5 jednodnevnih radionica u razmaku od najmanje 15 dana, te aktivnosti koje se realizuju u učionicama nakon svakog dana obuke.

Više o sadržajima programa obuke možete pronaći OVDJE.

Gdje i kada će se održavati program obuke?

Sve radionice se održavaju subotom ili nedjeljom.

Program obuke počinju 27.04. ili 28.04. (osim Banja Luke, gdje program počinje 11.05.)

Programi obuke će se održavati u:

• Sarajevu (Hotel Bosnia)
  • Zenici (Hotel Zenica)
  • Tuzli (Hotel Tuzla)
  • Mostaru (Hotel Mostar)
  • Bihaću (Hotel Imperium)
  • Banjoj Luci (Hotel Jelena)

Kako se mogu prijaviti?

Nakon što popunite obrazac za prijavu, COI Step by Step će vas obavijestiti o tome da li ste uključeni u program obuke. Grupe broje najviše 20 učesnika. Prvih 20 prijavljenih ima prednost. Ukoliko bude više prijavljenih Centar će tražiti mogućnost organizacije dodatnih treninga.

Broj učesnika je ograničen na 20! Rok za prijave je 19.04.2019.

Da li se obuka plaća?

Ne – obuka, obroci i osvježenje, rad sa iskusnim trenerima i trenericama, te certifikacija, su besplatne.

Učesnici PLAĆAJU samo didaktički set i priručnik za Školu mišljenja u iznosu od 50 KM

Od čega se sastoji obuka?

Svaki od 5 modula se sastoji od četiri sesije, od kojih je prva refleksija na prethodni modul, odnosno prilika za razmjenu ideja iz prakse.

Koje su obaveze učesnika/ca?

Kako bi dobili certifikat o uspješno završenoj obuci, učesnici su dužni pohađati najmanje 4 od pet radionica, te realizovati aktivnosti u učionici.

Prije otpočinjanja programa obuke, učesnici će popuniti upitnik za samoevaluaciju, koji ćemo ponoviti nakon završetka obuke.

Ko je moja osoba za kontakt?

Naš koordinator Nedim Krajišnik, biće vam na usluzi. Njegov e-mail je nedim@coi-stepbystep.ba

0 responses on "Prijavite se za program obuke "Škola mišljenja""