• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Prijave za 11. Regionalnu konferenciju Zajednice inovativnih nastavnika su otvorene!

lno usavršavanje

Dobrodošli na 11. Regionalnu konferenciju Zajednice inovativnih nastavnika i nastavnica

Godina za godinom, i evo stigli smo i do 11. Regionalne konferencije!
Kao i do sada, okupićemo se kako bismo učili i dijelili iskustva, ali više od toga – kako bismo osjetili da pripadamo velikoj zajednici posvećenih profesionalaca u kojoj se naš trud cijeni, naše ideje, promišljanja i brige pažljivo slušaju, kako bismo se smijali i radovali zajedno i ponovno osjetili svu snagu i moć istinske ljudske povezanosti. Upravo to je i tema ovogodišnje konferencije.
Što vas sve čeka, kako se možete prijaviti, gdje se sastajemo i o čemu ćemo govoriti možete saznati na linku ispod. Vidimo se uskoro!

0 responses on "Prijave za 11. Regionalnu konferenciju Zajednice inovativnih nastavnika su otvorene!"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram