• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

PREGLED OSAM SEDMICA #1 – PROFESIONALNI RESURSI

PROFESIONALNI RESURSI
U skladu sa vašim iskazanim potrebama i principima kvalitetne prakse, protekla dva mjeseca podsjećali smo jedni druge na strategije za poticanje kritičkog i kreativnog mišljenja, na razvoj čitalačke, matematičke i prirodoslovne pismenosti, na značaj umjetnosti, te na pristupe formativnom praćenju i vrednovanju. Pričali smo važne priče o vrijednostima poput prijateljstva, solidarnosti, obrazovanja… Obraćali smo se nastavnicima/cama, stručnim saradnicima/cama, direktorima/cama i svim onima koji odgajaju i obrazuju djecu.
I da ne zaboravimo…nastavak slijedi…
Pregled možete pronaći na OVOM LINKU.

25 Maja, 2020

0 responses on "PREGLED OSAM SEDMICA #1 - PROFESIONALNI RESURSI"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram