• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Poziv za učešće na Sajmu obrazovanja

Poziv za učešće na Sajmu obrazovanja

U sklopu inicijative Nastavnici su važni, i kampanje za promociju kvalitetnog obrazovanja i nastavničke profesije, COI Step by Step, uz podršku FOD BiH i drugih partnera i donatora, organizuje Sajam obrazovanja, koji će se održati u Domu mladih u Sarajevu, 08.12.2017. godine, od 12.00 – 17.00 časova.

Bilo bi nam izuzetno drago da nam se pridruže sve organizacije, škole i institucije kako bismo zajednički promovisali važnost ulaganja u kvalitetno obrazovanje, kao i aktivnosti i inicijative koju učesnici sajma realizuju.

Na linkovima ispod možete pronaći detaljne informacije o Sajmu i Formular za učešće.

Sajam obrazovanja PREUZMI.

Formular za prijavu PREUZMI.

Kratki info o Sajmu PREUZMI.

0 responses on "Poziv za učešće na Sajmu obrazovanja"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram