Poziv na programe obuke “Škola mišljenja” i “Škola vrijednosti”

COI Step by Step u saradnji sa Zajednicom inovativnih nastavnika vas poziva da zajedno gradimo dobro obrazovanje, obrazovanje koje nas potiče da mislimo kritički, živimo vrijednosti i pokrećemo promjene u školi i zajednici.

Prijavite se na programe obuke:
· Škola mišljenja
· Škola vrijednosti

Sve informacije o uslovima, terminima, konceptima programa obuka možete pronaći u tekstu poziva. VRIJEME JE ZA DOBRE ŠKOLE

UČESTALA PITANJA:

Gdje se održava obuka?
Obuka će biti realizovana u Konjicu, u Hotelu Garden City

U koliko sati počinje i završava obuka:
Obuka počinje prvog navedenog datuma u 15.30 a završava u 13.00 časova.

Da li se radi o dvije obuke ili istoj obuci u dva termina?
Obuka je ista, samo možete birati termin. Napominjemo da zbog velikog broja prijava neki učesnici neće moći „upasti“ na neki od ova dva termina, ali se naredna obuka planira u avgustu.

Da li se mogu prijaviti na obje obuke?
Da

Da li se obuka plaća?
Za sada obuka je besplatna, a učesnicima je osiguran puni pansion, svi materijali za obuku i osveženje. Organizatori NE snose troškove putovanja. Ukoliko ipak imate problem sa prevozom budite slobodni da nas kontaktirate.

Možete li postali poziv našim školama/institucijama?
Možemo, ali je važno da nam uputite takav zahtjev i tačno navedete na koju e-mail adresu da pošaljemo poziv, i na koju odgovornu osobu ga trebamo nasloviti.

Kada ću znati da li sam u grupi za neki od prva dva termina?
Finalnu listu učesnika ćemo objaviti u ponedjeljak.

Da li poslije ove obuke postajem trener/ica?
Ne, svako ko bi želio postati trener/ica trebaće proći proces certifikacije sa jasno definisanim zahtjevima i kriterijima.

Preuzmite:

POZIV

FORMULAR ZA PRIJAVU

0 responses on "Poziv na programe obuke "Škola mišljenja" i "Škola vrijednosti""