• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Potpisan Sporazum o saradnji između COI Step By Step i Fondacija Mozaik

Ova sedmica je u Centru obrazovnih inicijativa Step By Step obilježena i potpisivanjem Sporazuma o saradnji sa Fondacijom Mozaik. Ovim Sporazumom je dugogodišnje partnersvo dviju organizacija formalno stupilo na novi nivo suradnje.

“Zahvaljujemo se Fondaciji Mozaik na nesebičnoj podršci i znanju koje dijele sa COI Step By Step-om” rekao je Nedim Krajišnik, izvršni direktor Centra.

Sporazumom se podrazumijeva financijska podrška nastavnika i djece, ulaganje u bolje obrazovanje na mnogim nivoima i započet je biznis model društveno odgovornog preduzeća i dijeljenja resursa u svrhu ostvarenja zajedničke vizije u obrazovanju.

17 Juna, 2021

0 responses on "Potpisan Sporazum o saradnji između COI Step By Step i Fondacija Mozaik"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram