Polaznici Kuće dobrih tonova iz Srebrenice u posjeti Sarajevu

Centar obrazovnih inicijativa Step By Step je organizovao nezaboravan dan u Sarajevu djeci iz Kuće dobrih tonova iz Srebrenice. Polaznici škole „Kuća dobrih tonova“ su danas nakon odlaska u kino i gledanja filma, obišli stari grad i centar Sarajeva sa profesorom Vedranom Zubićem, potom su žičarom došli do vrha Trebevića gdje su imali predavanje o Sarajevu.

Ovim kratkim izletom su COI Step By Step i Kuća dobrih tonova proslavili divnu saradnju i obradovali djecu sa pregršt zabavnih aktivnosti.

Nadamo se da su i djeca uživala koliko i mi sa njima i da smo uspjeli da im učinimo ovaj dan nezaboravnim. Nama je sigurno ovo jedan od nezaboravnih dana.

15 Juna, 2021

0 responses on "Polaznici Kuće dobrih tonova iz Srebrenice u posjeti Sarajevu"