Pogledajte rezultate istraživanja “Kakvu zajednicu želimo graditi”

U sklopu inicijative „Nastavnici su važni“ COI Step by Step, sa svojim saradnicima, partnerima i donatorima, želi podržati stvaranje Zajednice inovativnih nastavnika i nastavnica u BiH i regionu. Zajednica bi okupljala sve zainteresovane nastavnike i nastavnice – od predškolskog do visokog obrazovanja, koji se žele kontinuirano usavršavati, dijeliti svoja znanja i iskustva sa drugima i doprinositi stalnom razvoju kvaliteta odgoja i obrazovanja.

Tokom proteklog mjeseca Centar je uz podršku organizacije proMENTE, pripremio istraživanje kojim smo željeli ispitati vaše stavove i mišljenja vezne za ciljeve i aktivnosti Zajednice.

Dobijeni rezultati će nam pomoći da odredimo prioritete i planiramo nastavak našeg zajedničkog rada.

Pogledajte rezultate istraživanja na ovom linku.

HVALA SVIMA KOJI SU POPUNILI UPITNIK!

13 Oktobra, 2017

0 responses on "Pogledajte rezultate istraživanja "Kakvu zajednicu želimo graditi""

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: