Otvoren je poziv za Nagradu za inovativne nastavnike/ce u 2021. godini

Nagrada za inovativne nastavnike/ce prepoznaje i promovira one pojedince i pojedinke koji daju nemjerljiv doprinos razvoju odgoja i obrazovanja; predane i posvećene profesionalce koji svaki dan u vrtiću ili školi pretvaraju u čarobnu avanturu učenja i otkrivanja. NIN je osmišljen s ciljem promoviranja važnosti nastavničke profesije, i njene uloge u razvoju društva i svih drugih profesija.

Prijave za Godišnju nagradu za najinovativnije nastavnike/ce u 2021. godini se šalju tako što preuzme obrazac (klik za download), te popunjen obrazac, zajedno sa svim prilozima je potrebno poslati na adresu: milica@coi-stepbystep.ba. Krajnji rok za slanje prijava je 1.11.2021. godine.

Biće održana i online info sesija za sve zainteresirane 13.09.2021. godine sa početkom u 12h na koju je potrebno da se prijavite putem ovog linka.

Ohrabrujemo vas da istražite učenike i dosadašnje pobjedničke prakse, i pošaljete svoju ideju na konkurs!

 

6 Septembra, 2021

0 responses on "Otvoren je poziv za Nagradu za inovativne nastavnike/ce u 2021. godini"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: