• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Nominovani nastavnici/e u 2021. godini

I ove godine mnoštvo inovativnih i inspirativnih praksi je stiglo na adresu Centra za obrazovne inicijative Step By Step. Nakon pažljivog vjećanja, mnogo sati razgovora, analiziranja praksi stručna komisija za dodjelu Nagrade za inovativne nastavnike/ce je došla do odluke za nominovane nastavnika/ce u 2021. godini.

 

U ime stručne komisije, COI Step By Stepa i Zajednice za inovativne nastavnike i nastavnice čestitamo svim nominovanim.

 

Predstavljamo vam imena nominovanih, koja su poredana po abecednom redu, te ćemo pobjednike/ce u svakoj kategoriji saznati na svečanoj ceremoniji 21.12.2021. godine.

 

 

Pratite naša obavještenja i slavite sa nama sjajne prakse inovativnih nastavnika/ca!

7 Decembra, 2021

1 responses on "Nominovani nastavnici/e u 2021. godini"

  1. Puno sreće nominiranima u svim kategorijama. Neka najbolji pobijede 🙂

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram