• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

NIN – Nagrada za inovativne nastavnike/ce

NIN: 197 vrhunskih praksi u 2020. godini

197 vrhunskih praksi iz škola pristiglo je na naše adrese, 197 praksi koje ćemo u narednoj 2021. godini koristiti kao svijetle primjere. Ovogodišnji žiri Nagrade za inovativne nastavnike/ce, sastavljen od prošlogodišnjih pobjednika, sastaje se u već sutra kako bi se upoznao sa praksama. Ovogodišnja Ceremonija, bit će održana u Mostaru i iako samo u njenom „online“ izdanju, ona će i dalje služiti za promociju, podršku izuzetnim nastavnicima koji ne odustaju od kvalitetnog i radosnog obrazovanja. 

Rezultate očekujte do ponoći 08.12. i pratite naše društvene mreže za više informacija.
Radujemo se novim članovima Zajednice inovativnih nastavnika.
Ukoliko još uvijek niste, pozivamo Vas da postantete #innastavnik i da nam se pridružite OVDJE.

2 Decembra, 2020

0 responses on "NIN - Nagrada za inovativne nastavnike/ce"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram