• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Najava međusezone Besjeda o obrazovanju

U novom videu COI Step By Step-a voditelji Besjeda o obrazovanju, Namir Ibrahimović i Nedim Krajišnik najavljuju međusezonu obrazovnog podcasta.
Tokom naučne konferencije 12. Dani BHAAAS u Mostaru, Namir i Nedim su razgovarali sa vrsnim umovima iz cijelog svijeta, snimili te razgovore i tokom cijelog ljeta, jednom sedmično će svojoj publici emitovati po razgovor. Ove emisije su kraće od formata na koji su gledaoci/teljke Besjeda navikli, ali su taman za kratak predah na plaži i u prirodi ovog ljeta.
Pratite COI Step By Step na Facebooku, Instagramu, pretplatite se na njihov YouTube kanal kako ne biste propustili međusezonske epizode Besjeda.

18 Augusta, 2021

0 responses on "Najava međusezone Besjeda o obrazovanju"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram