• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

“Mi oko nas” razgovori subotom sa nastavnicima/cama

Tim “Mi oko nas” koji se sastoji od profesorice Ivane Zečević, psihoterapeutkinja Edne Haznadarević i Mirjane Gavrić nastavljaju sa razgovorima sa nastavnicima/cama. Svake subote od 18.30h do 19.30h vodićemo razgovore putem platforme ZOOM, koji služe kao podrška nastavnicima/cama. Prijave se vrše putem ovog linka.

Prva tri razgovora će se održati po redosledu:

  • Subota, 25.09.2021. godine u 18:30 – Rješavanje problema
  • Subota, 09.10.2021. godine u 18:30 – Šta nam predstavljaju granice i kako ih postaviti?
  • Subota, 23.10.2021. godine u 18:30 – Kako prepoznati burnout?

Ohrabrujemo vas da se priključite razgovorima kako bismo i na ovaj način, zajedno  vodili računa o našem i vašem mentalnom zdravlju.

22 Septembra, 2021

0 responses on ""Mi oko nas" razgovori subotom sa nastavnicima/cama"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram