• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Klub kritičkog mišljenja “Argument više” u Tomislavgradu gradi zajednicu u školi

Predstavljamo vam još jedan klub kritičkog mišljenja. U pitanju je klub kritičkog mišljenja “Argument više” iz OŠ “Ivana Mažuranića” iz Tomislavgrada.

Članovi kluba su u saradnji sa sekcijom kodiranja s microbitom napravili interaktivan poster s microbitovima koji pokazuje gdje i kada se održavaju sastanci kluba. Ovom saradnjom su doprinjeli jačanju zajednice u njihovoj školi a vjerujem i da su privukli puno novih članova kluba.

Zapratite ih na Instagramu https://www.instagram.com/argument_vise/?hl=hr

 

Projekat “Kvalitetno obrazovanje za sve“ dio je zajedničkog programa Evropske unije i Vijeća Evrope  “Horizontal Facility za Zapadni Balkan i Tursku 2019-2022” koji provodi Vijeće Evrope.

30 Novembra, 2021

0 responses on "Klub kritičkog mišljenja "Argument više" u Tomislavgradu gradi zajednicu u školi"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram