Fenomenalni serijal Ernada Osmića o medijskoj pismenosti!

Ernad Osmić, inače autor nekoliko serijala pod kapom “Kratak sadržaj” koje preporučujemo od srca da pogledate, pokrenuo je novi vlastiti serijal na temu medijske pismenosti. Ovaj serijal predstavlja genijalan odgovor na sveprisutnu seobu učenika iz školskih klupa na ekrane te u pravom trenutku poučava temu od nevjerovatne važnosti.

Ernad Osmić nastavnik je Bosanskoga jezika i književnosti u Četvrtoj osnovnoj školi, Brčko distrikt BiH. Vjeruje da nastavnik treba ići u korak s vremenom u kojem učenici žive, te na taj način pronaći metode rada koje im se neće činiti anakronim i prevaziđenim.

Zajednica inovativnih nastavnika/ca ponosna je na Ernada Osmića kao na i hiljade drugih nastavnika/ca.

Modeliramo vrhunsku praksu jer #nastavnicisuvažni!

13 Aprila, 2020

0 responses on "Fenomenalni serijal Ernada Osmića o medijskoj pismenosti!"

Leave a Message