Priprema za ČOZ #innastavnice Fatime Klicić

Priprema koja nam je stigla od naše #innastavnice Fatime Klicić, prilagođena online nastavi, daje lijep primjer kako održati Čas odjeljenske zajednice u osnovnoj školi, na inovativan način, i u isto vrijeme učiti djecu kritičkom mišljenju. Kroz niz pomno razrađenih aktivnosti, pogledajte kako na ovom času učenici mogu istraživati fenomen lažnih vijesti i koristiti:  drvo problema, vijesti i videa sa različitih platformi, alat za kreiranje lažnih vijesti, Linoit tablu, mape uma. Navedite i vaše učenike na promišljanje postavljajući pitanja višeg nivoa!

Hvala našoj #innastavnici Fatimi Klicić!
Podsjećamo naše #innastavnike da se ne zaborave potpisati na svoje inovativne pripreme!

7 Maja, 2021

0 responses on "Priprema za ČOZ #innastavnice Fatime Klicić"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: