DODJELJENE NAGRADE ZA INOVATIVNE NASTAVNIKE I NASTAVNICE U 2017. GODINI

Dodjeljene nagrade za inovativne nastavnike i nastavnice u 2017. godini

Na svečanoj ceremoniji održanoj u Domu mladih u Sarajevu 08.12.2017. godine, uručene su nagrade i priznanja najinovativnijim nastavnicima i nastavnicama, od predškolskog do srednjeg obrazovanja u 2017. godini.

Predstavljeno je 50 izvanrednih praksi, koje je realizovalo 65 nastavnika/ca, a predstavnici žirija proglasili su pobjednike i pobjednice u pet kategorija.

Članovi i članice žirija:

Biljana Arsenović i Desanka Pan­dilovski – pobjednice u kategoriji Odgajatelji/ce

Amela Mešić – pobjednica u kate­goriji Učitelji/ce u razrednoj nastavi

Duško Krsmanović – pobjednik u kategoriji Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

Haris Hamzić – pobjednik u kat­egoriji Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama

Emina Alešević, pobjednica u kate­goriji Stručni saradnici/ce na svim nivo­ima odgoja i obrazovanja

Dr. Ivana Zečević, Univerzitet u Banjaluci

Dr. Dženana Husremović, Univerzitet u Sarajevu

Bila je to noć kada smo slavili nastavničku profesiju, radovali se zajedničkim uspjesima i pokazali da imamo čime da se ponosimo.

„Hvala Vam na pruženoj prilici da se promovišemo i ujedno razmjenimo iskustva. Hvala na odličnoj organizaciji i svečanoj ceremoniji u našu čast. Zaista sam se osjećala ispunjeno. Čestitam kolegama na osvojenim nagradama, bravo!!!“

„Ponosna sam što sam kao nominirana bila dio organizacije i spektakularne veceri koju mnogi prosvjetni radnici zasluzuju dozivjeti. Hvala što nas na ovakav nacin uvažavate, motivišete i ukazujete na znacaj nase profesije.

„Hvala što ste nam omogućili da se osjećamo važni, jer to ponekad zaboravljamo!“

„Od crvenog tepiha pa nadalje , zaista ste učinili da se osjećamo kao zvijezde…“

Klikom na kategoriju saznajte ko su pobjednici i nominovani iz te kategorije

KATEGORIJA 1       KATEGORIJA 2       KATEGORIJA 3       KATEGORIJA 4       KATEGORIJA 5

3 Jula, 2018