• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Vladimir Čolaković

Zašto sam dio tima?

Dio sam Step by Step tima zbog toga što u ovoj priči prepoznajem bekrajnu količinu iskrenosti i želje da se društvo mijenja najbolje. I to kroz obrazovanje, koje je fundamentum svega što nam se dešava. A kada takvu želju i iskrenost dopunite znanjem i iskustvom članova Step-ovog tima i Zajednice inovativnih nastavnika – šanse za promjene su ogromne. Već su napravili mnoge i jedva čekam da skupa napravimo još više njih.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram