• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Sanela Merijem Rustempašić

Kratka biografija i pedagoška uvjerenja:

Privilegija je biti dijelom Zajednice posvećenih entuzijasta i vizionara. To je pokretačka snaga koje me inspiriše, otvara nove perspektive i vraća vjeru da u svojoj učionici mogu učiniti čudo! Vjerujem da sva naša djeca, velika i mala, zaslužuju kvalitetno obrazovanje i istinski  želim dati doprinos toj viziji. Rastem u zajednici u kojoj sam okružena ljudima koji su zaljubljeni u svoju profesiju,  koji o obrazovanju govore sa velikim žarom i kojima nikada nije dosta profesionalnog usavršavanja i učenja. Hvala Zajednici što postoji i što se bori za obrazovanje i dignitet edukatorske profesije.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram