• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Poštovani,
ispred vas se nalazi prijava za prezentacije na 11. Regionalnoj konferenciji Zajednice inovativnih nastavnika i nastavnica.
Zahvaljujemo vam što ste izrazili interesovanje da prijavite vašu prezentaciju ili radionicu na konferenciji. Ukoliko ispunjavate navedene kriterije, molimo vas da popunite formular koji se nalazi ispod.
NAPOMENA: Prijava za prezentaciju ne podrazumijeva prijavu na konferenciju. Molimo vas da, ukoliko već niste, prijavite svoje učešće na konferenciji.

Formati

Radionica (45 minuta)
Radionica (90 minuta)
Prezentacija (30 minuta)
Radionice u vanjskim prostorima – izrada didaktičkih materijala, problemski i istraživački zadaci, kreativne radionice

10 koraka u izgradnji zajednice

Na koji način se vaša radionica/prezentacija uklapa u 10 koraka izgradnje zajednice? Razmislite u kojem mjesecu se vaša aktivnost može realizirati sa najvećim učinkom i u formularu navedite koji je to mjesec.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram