• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

OGLAS ZA POSAO: Asistent/ica na projektu

OGLAS ZA POSAO: Asistent/ica na projektu

Radujemo se da u svoj tim primimo osobu koja će biti posvećena viziji, misiji i vrijednostima Centra, spremna da uči, i bude vrijedan član/ica tima koji/a nastoji dati doprinos razvoju odgoja i obrazovanja na području cijele BiH.

Ohrabrujemo sve zainteresovane da se prijave na ovaj oglas, a svaka vaša prijava će biti pažljivo razmotrena. Nakon prvog kruga selekcije, na radni intervju će biti pozvani samo oni kandidati i kandidatkinje koji zadovoljavaju kriterije oglasa, i čije motivaciono pismo bude ostavilo snažan utisak na tim u Centru. Radni intervju podrazumjeva seriju zadataka koji će omogućiti Centru da stekne bazni uvid u vaša znanja i vještine.

Radujemo se novom kolegi ili novoj kolegici.

Kriterije, kao i načine prijave možete saznati klikom na “Saznaj više”.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram