• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Kristina Molnar

Zašto sam dio tima?

Neprocjenjivo je raditi sa ljudima koji svaki dan doprinose društvu i čine da ono bude progresivnije, bolje i zdravije. Obrazovanje je ključno za postizanje takvog društva. Ovdje rastem i učim kao pojedinka, te imam priliku da doprinesem, širim riječ i stvaram za dobro svih nas i ulažem u budućnost u kakvu vjerujem – pametnu, praktičnu i uključivu – a COI Step By Step je već na toj razini.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram