• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Ko je sve dio Zajednice ?

Upoznaj COI SbS tim, ZIN tim & Upravni odbor

Zajednica

(COI SbS) Centar za obrazovne inicijative Step by Step je profesionalna, nevladina organizacija osnovana sa ciljem da promoviše obrazovnu filozofiju usmjerenu na dijete, i pravo svakog djeteta na kvalitetan odgoj i obrazovanje na području cijele Bosne i Hercegovine. (ZIN) Zajednica inovativnih nastavnika/ca izrasla je iz Step-ove želje da podrži nastavnike, za koje vjeruje da su ključni faktor za razvoj dječjih potencijala. ZIN omogućava nastavnicima autonomiju, prostor za inspiraciju i ukazuje na njihov značaj. Pozivamo vas da upoznate ZIN tim, tim trenera i mentora, naš COI SbS tim, kao i naš Upravni odbor.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram