E-Inkluzija | Instrument za procjenu podrške

E-Inkluzija | Šejla Bejlopoljak

Preuzmite "Instrument za procjenu podrške"

Mnogo je načina da opserviramo ono što dijete može. U prilogu udžbenika E-Inkluzija autorice Šejle Bjelopoljak nalazi se jednostavan alat: Instrument za procjenu podrške učeniku u cilju izrade individualiziranog odgojno-obrazovnog programa (Crombach’s Alpha 0,96) i uputa za korištenje. Kako bi se osigurala adekvatna i odgovarajuća podrška, potrebno je partnerstvo učitelja, roditelja i stručnog saradnika. Svi odgovori će rezultirati objektivnom procjenom resursa koji su potrebni kao podrška, na osnovi kojeg se ostvaruju uvjeti za izradu individualiziranog odgojno-obrazovnog programa.

Ukoliko još niste, udžbenik možete poručiti putem našeg COI SBS SHOP-a.