Digitcoin – nastavna valuta

Haris Hamzić, NIN pobjednik

Priručnik za nastavnike

Inovativna praksa “Digitcoin” se pokazala kao jako dobra motivaciona metoda. “Nastavni satovi su dinamičniji, učenici su vrlo aktivni na časovima, postavljaju više pitanja, puno više vježdaju jer znaju da će njihov svaki trud biti narađen. Istovremeno, Digitcoin kod učenika razvija osjećaj empatije, solidarnosti, drugarstva, zajedništva”, poručuju recenzenti.

U priručniku, nakon teorijskog dijela, definiranja problema, ciljeva i zadataka, te samog projekta možete pronaći ono što će vam koristiti u nastavi – vremenski okvir, odgovor na pitanje zašto primijeniti “Digitcoin” i kako započeti s njim; potom i kako ga zaštititi, a  posebnu pažnju, autor je posvetio motivaciji učenika.

REDOVNA CIJENA: 25 KM
CIJENA ZA ČLANOVE ZIN: 15 KM
(Učlani se besplatno u ZIN)