• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Cvrčkov put do pravilnog govora

Cvrčkov put do pravilnog govora
Azra Vrević, NIN pobjednica

Priručnik za nastavnike, pedagoge i logopede 

Priručnik sadrži ideje, savjete, vježbe i tehnike koje su korištene u radu s djecom koja imaju poteškoće s pravilnim izgovorom glasova maternjeg jezika, a pokazale su se efikasnim za savladavanje pravilne tehnike govora.

U porastu je broj djece koja imaju poteškoće s pravilnim izgovorom glasova maternjeg jezika, ali je nasuprot tome u porastu i broj djece koja govore strani jezik. Neko će možda pitati. “A, šta je pogrešno u tome ako dijete govori engleski jezik?” Ništa, ako zna, razumije i poznaje prvenstveno svoj maternji jezik.

REDOVNA CIJENA: 25 KM
CIJENA ZA ČLANOVE ZIN: 15 KM
(Učlani se besplatno u ZIN)
Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram