Webinari – Predstavljanje nastavničkih praksi koje su prethodnih godina bile nagrađivane i nominovane za NIN

Do ponedjeljka, 1.11.2021. traju prijave za Godišnju nagradu za inovativne nastavnike 2021. Nakon zatvaranja konkursa sljedi period u kojem stručna komisija ocenjuje pristigle prijave. Kako bi ovaj period neizvjesnosti prividno skratili, održaće se webinari na kojima će nagrađeni i nominovani nastavnici/ce iz prošlih godina predstavljati svoje prakse kojima su zaslužili svoje mjesto u Zajednici inovativnih nastavnika.

Webinari će se održati putem ZOOM platforme i svi zainteresovani mogu prisustvovati webinarima u  sljedećim terminima:

• PONEDJELJAK (1.11.2021.) 19:00 – 20:30h – grupa “Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju”
    Link za prisustvovanje  shorturl.at/vLW19
  • UTORAK (2.11.2021.) 19:00 – 20:30h – grupa “Učitelji/ce u razrednoj nastavi”
    Link za prisustvovanje shorturl.at/buDQ7
  • ČETVRTAK (4.11.2021.) 19:00 – 20:30h grupa “Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama”
    Link za prisustvovanje shorturl.at/vUX79

Pridružite se webinarima i doživite duh predivne Zajednice inovativnih nastavnika/ca!

29 Oktobra, 2021

0 responses on "Webinari - Predstavljanje nastavničkih praksi koje su prethodnih godina bile nagrađivane i nominovane za NIN"