• Login

 • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
  Sign Up
 • Nema proizvoda u korpi

„TiM 200+“ – postanite dio tima najiskusnijih profesionalaca u sferi odgoja i obrazovanja

„TiM 200+“ – postanite dio tima najiskusnijih profesionalaca u sferi odgoja i obrazovanja

Sa željom da prepoznamo, uvažimo i promovišemo kvalitetne nastavnike i nastavnice na svim nivoima odgoja i obrazovanja, kao i ostale profesionalce u obrazovanju, te ciljem da ih uvežemo i omogućimo da postanu voditelji unaprijeđenja kvalitete odgoja i obrazovanja u BiH, COI Step by Step vas poziva da se prijavite u tim trenera i mentora – TiM 200+.

TiM 200+ je zajednica profesionalaca spremnih da zajednički aktivno rade na unapređenju nastavničke profesije kroz kreiranje novih resursa, realizaciju istraživanja, zagovaranje, treninge i edukacije, te niz drugih aktivnosti koje mogu doprinijeti kvaliteti odgoja i obrazovanja u BiH.

Članstvo u TiMu 200+ omogućuje Vam profesionalne angažmane, profesionalno usavršavanje i rast, kao i umrežavanje sa velikim brojem profesionalaca u obrazovanju. TiM 200+ uvezuje i promovira nastavnike i profesionalce i omogućuje im da zajednički rade na stvaranju kvalitetnijeg obrazovanja utemeljenog na vrijednostima i usmjerenog na dijete i njegov najbolji interes.

Dodatno vam omogućuje i:

 • Učešće u novim projektima i razvoju materijala za obuku nastavnika
 • Prisustvo obukama za trenere/ice i mentore/ice
 • Angažman kao trenera/ice ili mentora/ice
 • Učešće u kampanjama za zagovaranje
 • Učešće i realizaciju istraživanja

Ukoliko:

 • Vjerujete da je pravo svakog djeteta na kvalitetno obrazovanje neupitno
 • Smatrate da obrazovanje mora biti vrijednost, prioritet i obaveza cijelog društva
 • Želite da se glas nastavnika čuje
 • Želite unapređivati svoje kompetencije
 • Želite pomoći drugima da napreduju
 • Vjerujete da samo zajedno možemo stvarati dobro obrazovanje

I ispunjavate minimalno jedan od slijedećih uslova:

 • Jedan/na od nominovanih za nagradu za najinovativnije nastavnike/ce
 • Učestvovali u pisanju priručnika, knjiga i programa obuke za nastavnike
 • Realizovali programe obuke za druge nastavnike
 • Realizovali i publikovali istraživanja u oblasti obrazovanja
 • Postavili najmanje 10 prihvaćenih priprema za časove/tematske cjeline na web platformu Inskola ili namjanje 5 novih metoda/strategija sa primjerom primjene

Očekujemo Vašu prijavu.

Napominjemo da su kriteriji za članstvo u TiM 200+ dostižni svim članovima Zajednice inovativnih nastavnika, te da članstvo u TiM 200+ nije ograničeno brojem. Svi oni koji trenutno ne ispunjavaju minimalno jedan kriterij imaju priliku, nakon što realizuju jedan od kriterija, ponovno popuniti prijavu i postati članom tima.

Ohrabrujemo sve nastavnike i nastavnice na svim nivoima odgoja i obrazovanja, kao i ostale stručnjake u sferi obrazovanja da pošalju svoju prijavu putem LINK ODNOSNO DUGME.

Također, ukoliko to još niste uradili, možete se registrovati u Zajednicu inovativnih nastavnika OVDJE. Članstvo u Zajednici inovativnih nastavnika uvodi vas u pregršt materijala, priprema za časove, metoda, strategija i drugih publikacija i resursa i povezuje vas sa mrežom od, trenutno, preko 900 nastavnika i nastavnica u BiH.

Djeca zaslužuju najbolje obrazovanje, a obrazovanje zaslužuje najbolje nastavnike. Budite dio njih.

1 responses on "„TiM 200+“ - postanite dio tima najiskusnijih profesionalaca u sferi odgoja i obrazovanja"

 1. Bila sam član tima eksperata u projektu “Step by step” i učestvovala u realizaciji priručnika za nastavnike(u projektu “Step by step”.

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram