Emina Kamenjaš

Moj rad se temelji na tome da me djeca upamte po danima u vrtiću kroz osmijeh,igru ,druženje i inovacijama. Izuzetno sam vesele naravi,vesele me nove spoznaje i uvijek se trudim djeci kroz aktivnosti dočarati temu koju će moći prenijeti sta su sve naučili u vrtiću. Smatram da je ogledalo svake osobe koja radi sa djecom dobra komunikacija sa roditeljima,motivirajuća okolina i suradnički odnosi sa kolegama.Sve navedeno dovodi do uspješne realizacije planiranih aktivnosti.Moram istaći da u „MORU“ novih dešavanja ,stručnih usavršavanja ,doškolavanja ipak s ponosom kažem da sam mnogo stekla na Pedagoškoj akademiji Sarajevo 1996 .god kao student prve poslije ratne generacije gdje smo uz prof.Radmilu Rangelov i Step by Step vodič za planiranje uspjeli prepoznati i naučiti sve ono što u teoretskom dijelu nismo mogli a željeli smo upoznajući se sa medotama rada svih vrtića JU Sarajeva . Zbog toga joj neizmjerno hvala jer danas možda ne bih bila na ovom radnom mjestu punom ljubavi a generacije koje izvodim već su iza mene .

Priprema: Čajanka u vrtiću

23 Marta, 2021