• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

SUBOTOM U ŠEST SA PSIHOLOGOM I PSIHOTERAPEUTOM!

Nastavnička profesija je visoko stresna profesija i to je jedan od razloga zašto je bitno njegovati mentalno zdravlje. Pandemija uz online nastavu su dodatni stresori koji mogu otežati svakodnevni rad i funkcionisanje. Tokom prvog susreta smo razgovarali kako prepoznati stres i koliko smo izloženi različitim uticajima. U prilogu je prezentacija i link sa dva testa da sami procjenite nivo stresa te vas pozivamo na sljedeće druženje gdje ćemo više govoriti o strategijama nošenja sa stresom.

Subota, PREZENTACIJA

Znaci stresa_TEST

Briga o sebi TEST

Ponovo subota u 18h!

Kako povećati toleranciju na frustraciju?

Ili ti hajde da naučimo neke strategije kako da se bolje nosimo sa stresom?

PRIJAVE NA OVOM LINKU

#nastavnicisuvažni

16 Aprila, 2020

0 responses on "SUBOTOM U ŠEST SA PSIHOLOGOM I PSIHOTERAPEUTOM!"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram